Loading ...
close

راهنمای انتخاب میز اداری مدرن و میز اداری کلاسیک

logo
راهنمای انتخاب میز اداری مدرن و میز اداری کلاسیک

 

 

انتخاب میز های اداری

میز اداری یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین قسمت درهر اداره می باشد. برای انتخاب یک میز اداری مدرن مناسب ابتدا باید نکات زیادی را در نظر گرفت , کیفیت میزهای اداری مدرن بر روی کارایی افراد و سلامت آنها تاثیر زیادی دارد ,در این مطلب به معرفی انواع میز اداری مدرن و همچنین میزهای اداری مختلف می پردازیم.

میز مدیریت مدرن و میز مدیریت کلاسیک

اتاق مدیریت یکی از مهمترین اتاق ها در هر شرکت است که دکوراسیون آن از اهمیت زیادی برخوردار است. میز مدیریت یکی از اجزای مهم اتاق مدیریت است که باید از طراحی و سایز خاصی برخوردار باشد. مدیرها معمولا ساعات زیادی را پشت میز خود سپری می کنند به همین دلیل استاندارد بودن میز اهمیت زیادی دارد. رنگ میز، سایز و طراحی آن باید کاملا در سازگاری با سایر اجزای اتاق باشد. یکی از نکات مهم در انتخاب یک میز با کیفیت رعایت نکات و استانداردهای بدن است به گونه ای که شخص پس از ساعت های طولانی احساس خستگی و نارضایتی نداشته باشد. برای خرید یک میز اداری مدن یا میز مدیریت کلاسیک با کیفیت علاوه بر زیبایی ظاهر و کیفیت بالا حتما به نکاتی مانند سازگاری با ارگونومی بدن توجه کنید,میزهای مدیریتی در انواع مختلفی ساخته می شوند که نوع طراحی آنها متناسب با کاربرد، فضای اتاق، نوع اداره و ... است. میزهای مدیریتی معمولا در رنگ های تیره انتخاب می شوند دلیل آن هم جذابیت بیشتر رنگ های تیره است اما رنگ این میزها را می توانید متناسب با دکوراسیون و رنگ اتاق انتخاب کنید. میزهای مدیریت کلاسیک در مقایسه با سایر میزهای اداری ابعاد بزرگتری دارد و این به دلیل کاربرد بیشتر این میزها است.

میز کارمندی مدرن یا میز کارشناسی

میز کارمندی مدرن یا همان میز کارشناسی نوع دیگری از میز اداری است که تنوع بسیار بالایی دارد. شما می توانید میزهای اداری مدرن مختلف را در طرح ها و رنگ های مختلف و متناسب با نیاز خود تهیه کنید. قیمت میزهای کارمندی متناسب با سایز، کیفیت و طرحی که دارند متفاوت است. از مهمترین فاکتورها در انتخاب یک میز اداری خوب کارایی و داشتن استانداردهای کافی متناسب با بدن انسان است. برای خرید میز کارشناسی بهتر است ابتدا فضای اتاق را در نظر بگیرید سپس متناسب با میزان فضای خالی میز مورد نظرتان را انتخاب کنید. از آنجایی که کارمندان ساعت های زیادی را پشت میز خود سپری می کنند بهتر است این میزها دارای ارتفاع استانداردی باشند تا افراد پس از ساعت های طولانی کار دچار خستگی نشوند.

 

اعتماد واطمینان شما سرمایه ما است...

برگشت به صفحه , میز اداری مدرن , میز مدیریت کلاسیک , میز مدیریت مدرن , میز اداری کلاسیک , میز کارمندی مدرن , مبلمان اداری مدرن

 

ثبت نظر

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

       

میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن

 

 

 اتوبان ساوه - بعد از صبا باطری - شهرک صنعتی کاظم آباد - خیابان صنعت 3 - گلهای 1 - پلاک 2

تلفن :  09016507237

موبایل :  09028077707 - 09125722314 

ایمیل : rayanmiz1990@gmail.com

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد