Loading ...
close

12 نکته درباره چیدمان اداری

logo
12 نکته درباره چیدمان اداری

 

12 نکته درباره چیدمان اداری

 

وقتی صحبت از یک دفتر کاری می شود اولین موردی که به ذهن می رسد چیدمان و دکوراسیون آن است. فضای اداری مناسب کمک می‌کند تا کارکندان تمام انرژی را در کارشان بکار گیرند. نحوه چیدمان مبلمان اداری می‌تواند محیط کاری راحت و مهیجی را ایجاد کند. برای داشتن چنین فضای کاری 12 نکته ای را که رایان میز به شما پیشنهاد می کند را به ذهن بسپارید.

1.    در محل کار خود از آینه استفاده نکنید. آینه‌ها می‌توانند منعکس کننده انرژی‌های منفی برای مشتری‌ها یا مراجعه کنندگان باشند.
2.    صندلی خود را در زیر پنجره قرار ندهید. بودن پنجره در پشت سر علاوه بر آسیب پذیر کردن شما باعث حواس پرتی نیز می‌شود. باید پشت به دیوار یا کنج اتاق کارتان بنشینید.
3.    کتاب‌های مرجع خود را در سمت چپ میز قرار دهید. اگر سر و کارتان با کتاب نیست و پوشه و کاغذهای زیادی دم دست دارید آن‌ها را در سمت چپ میز خود قرار دهید.
4.    میز کار خود را جایی قرار دهید که به تمام فضای محیط احاطه داشته باشید. اگر دقیقا در حالتی برعکس بنشینید افراد دیگر ترغیب می‌شوند تا بیشتر در کار شما دخالت کرده و وقفه‌هایی ایجاد کنند.
5.    اگر از رایانه رومیزی استفاده می‌کنید برای خلاقیت بیشتر کمی زاویه آن را تغییر دهید تا از حالت موازی با میز خارج شود. 
6.    نور مناسب باعث کاهش فشار و خستگی چشم شده و بازده کاری شما را بیشتر می‌کند.
7.    نشستن در کنار در ورودی اتاق به شما انرژی منفی منتقل می کند. میز خود را کمی دورتر از در ورودی قرار دهید.
8.    کابل‌های تجهیزات خود را تا حد امکان مرتب و مخفی نگه دارید. 
9.    افتخارات، جایزه ها، مدال‌ها و هر دستاورد دیگری را بر دیوار پشت سرتان قرار دهید.
10.    تا جای ممکن از وسایل ارگونومیک که رایان میز نمونه هایی از آنرا نیز دارد برای مبلمان اداری خود استفاده کنید.
11.    همه وسایل را در جای خود نگه دارید و میز کارتان را شلوغ نکنید. یک میز کار شلوغ کلافگی و آشفتگی به همراه می‌آورد.
12.    داشتن یک نقاشی یا پوستر از طبیعت می‌تواند انرژی مثبت بیشتری به فضای کار تزریق کند.

 

 

ثبت نظر

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

       

میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن

 

 

 اتوبان ساوه - بعد از صبا باطری - شهرک صنعتی کاظم آباد - خیابان صنعت 3 - گلهای 1 - پلاک 2

تلفن :  09016507237

موبایل :  09028077707 - 09125722314 

ایمیل : rayanmiz1990@gmail.com

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد