Loading ...
close

نکات مهم درباره خرید میزهای استاندارد

logo
نکات مهم درباره خرید میزهای استاندارد

 

 خرید میز اداری مدرن ,میز مدیریت مدرن،میز کارمندی مدرن

انتخاب یک میز مدیریت مدرن و میز اداری مدرن مناسب می تواند بین یک روز شلوغ ، یک روز پربهره ، یک روز آشفته که شما در محیط کارتان تجربه کرده اید ، تفاوت ایجاد کند. اگر می خواهید میز اداری مدرن تان را عوض کنید این چند نکته را در نظر بگیرید:

میز مدیریتی مدرن که شما به فکر خرید آن هستید با نوع کارتان متناسب است و نیازهای شغلی تان را برآورده میکند ؟ آیا اندازه آن به خوبی با پارامترها و محدودیت های دفترو فضای کارتان هماهنگ است ؟

 

انتخاب میز مدیریت مدرن، میز اداری مدرن و میز کارمندی مدرن مناسب به شما در انجام راحت و ارگونومیک وظایف کمک میکند,موارد استفاده از یک میز اداری مدرن را مشخص کنید:

 

میز کامپیوتر

یک میز اداری مدرن که به طور خاص برای کامپیوتر طراحی شده را انتخاب کنید. اگر از کامپیوتر های بزرگ استفاده میکنید، میز باید فضا یا محفظه نگهداری کیس را دارا باشد. سوراخ های مخفی و یا کانال هایی برای سیم کشی و اتصال به شبکه برق هم ضروری است ؛ تا جایی امن برای نگه داشتن کابل ها داشته باشید.

 

میز اداری مدرن (میز کار فردی)

میز اداری مدرن باید حداکثر سطح ممکن را دارا باشند تا شما بتوانید هنگام نوشتن بر روی کاغذ های بزرگ جای کافی داشته باشید. این نوع از میز ها هم چنین بهتر است قفسه بندی در بالای خود داشته باشند تا شما قادر باشید مدارک و اسناد اداری را در آن قرار دهید.

 

میز های اداری مدرن و میزهای مدیریت مدرن و چند منظوره

یک میز اداری مدرن ال شکل به شما این امکان را می دهد که هم فضای کار شیکی در اختیار داشته باشید و هم امکان برگزاری جلسات اداری را در اتاق تان داشته باشید.در نظر بگیرید که برای هر دو کار و فضای جلسه اجازه می دهد. اگر بودجه و فضا امکان را به شما بدهد که از میز های اداری مدرن U شکل در اتاقتان استفاده کنید .

 

عادات کار تان را در نظر بگیرید

آیا شما خودتان را فردی نامنظم می دانید ؟ اگر چنین است، شما میز اداری بزرگ تر و جادار تر از افراد منظم نیاز دارید .تعداد و اندازه ابزار های مورد نیازو میزان سهولت دسترسی به آنها در هنگام انتخاب یک میز اداری نباید فراموش شود.

ارتفاع میز های اداری مدرن استاندارد 29-30 اینچ از کف زمین است که برای اکثر کاربران کافی است.

صندلی ، باید در فاصله ای مناسب از میز کارتان قرار گیرد و اگر از صندلی پذیرش مهمان استفاده می کنید، فاصله ای مناسب باید بین مبلمان اداری و میز کار وجود داشته باشد.

• برای کاربران کامپیوتر، صفحه کلید باید در ارتفاع مناسب و راحت قرار داشته باشد . صفحه کلید ها بر روی میز اداری های قدیمی ممکن است بیش از حد بالا باشد که ممکن است منجر به درد های عضلانی و فشار منجر شود. میز های اداری کامپیوتر باید به یک پلت فرم برای صفحه کلید و جایی برای پاها که قابل تنظیم است مجهز باشد.

 

اعتماد واطمینان شما سرمایه ما است...

برگشت به صفحه , میز اداری مدرن , میز مدیریت کلاسیک , میز مدیریت مدرن , میز اداری کلاسیک , میز کارمندی مدرن , مبلمان اداری مدرن

 

ثبت نظر

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

       

میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن

 

 

 اتوبان ساوه - بعد از صبا باطری - شهرک صنعتی کاظم آباد - خیابان صنعت 3 - گلهای 1 - پلاک 2

تلفن :  09016507237

موبایل :  09028077707 - 09125722314 

ایمیل : rayanmiz1990@gmail.com

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد