Loading ...
close

اصول طراحی و تولید میزها|میز مدیریت

logo
اصول طراحی و تولید میزها|میز مدیریت

 

تولید میزهای اداری مدرن,مبلمان اداری مدرن,میز مدیریت کلاسیک

با توجه به این که میز کارمندی مدرن و میز اداری کلاسیک و مدرن از لوازم ضروری یک اداره یا شرکت به شمار میروند، لذا طراحی و تولید آن‌ها نیز نیازمند رعایت برخی نکات و تکنیکها بوده که سازندگان و طراحان باید بدان توجه داشته باشند. اولین نکته در طراحی میز کارمندی مدرن، میز مدیریت کلاسیک، میز کارمندی مدرن و میز اداری کلاسیک ، تمایز قائل شدن میان انواع میزها میباشد. در اینجا به برخی از مهم‌ترین انواع میزهای اداری اشاره و نکاتی که باید برای طراحی و تولید آن‌ها مد نظر قرار بگیرد را بررسی میکنیم.

میز کنفرانس

میزکنفرانس به منظور گزارش جلسات و میتینگها طراحی میشوند. این نوع میزها باید به گونه‌ای باشند که برگزارکنندگان جلسات و افرادی که در جلسه حضور دارند، به یکدیگر اشراف داشته باشند و بتوانند به طور رو در رو با هم تبادل نظر و گفتگو نمایند. عموما میزکنفرانس به شکل مستطیلی، مربعی، بیضی و یا گرد ساخته میشوند. ظرفیت آن‌ها میتواند از 10 نفر تا 100 نفر باشد. برای میزکنفرانس که با ظرفیتهای بالا ساخته میشوند، بهترین شکل هندسی بیضی یا دایره است چرا که طرفین مذاکره و یا افرادی که در جلسه حضور دارند به راحتی یکدیگر را مشاهده میکنند و بهتر میتوانند بحث و گفتگو نمایند. ارتفاعی که برای ساخت میز کنفرانس در نظر گرفته میشود، عموما بین 72 تا 82 سانتیمتر از سطح زمین میباشد که البته با توجه به سلیقه مشتریان قابل تغییر میباشد.

میز مدیریت کلاسیک

میز مدیریت کلاسیک نیز یکی دیگر از لوازم ضروری برای یک اداره یا شرکت میباشد. میز مدیریت کلاسیک شیک مطابق اصول ارگونومی بدن انسان طراحی و تولید میشوند تا از میزان آسیب به کاربران کاسته شود. البته این که گفته میشود «میز مدیریت» بدین معنا نیست که تنها مدیران میتوانند از آن استفاده نمایند. بلکه به دلیل رعایت تمامی استانداردها در این نوع میزها، قیمت بالاتری دارند و در نتیجه خرید آنها برای سایر کارمندان، به هزینه بالایی نیاز دارد.

میز اداری کارمندی

میز اداری مدرن یا میزکارمندی مدرن متداول‌ترین نوع میزها میباشد که از نظر اقتصادی نسبت به میز مدیریت مقرون به صرفه میباشند. این نوع میز ساده‌تر بوده و برای ساخت آن‌ها از اصول طراحی ارگونومی استفاده میشود. یکی از مزیتهای میز اداری یا میز کارمندی مدرن اینکه از میزان آسیب رساندن به کارمندان میکاهند. یکی از نکاتی که باید در میز اداری یا میز کارمندی مدرن رعایت شود، قابلیت تغییر سایز پایههای میز میباشد. بطوری که هر کارمند با توجه به شرایط فیزیکی خود بتواند آن را تنظیم نماید.

میز کارشناسی

میز کارشناسی نیز هم چون میز اداری کارمندی با اصول ارگونومیک طراحی و تولید میشود. ارتفاع استانداری که برای میز کارشناسی در نظر گرفته شده بین 75 تا 85 سانتیمتر از سطح زمین است. توصیه مهم برای طراحی و تولید میزهای کارشناسی و معاونت، توجه به قابلیت تغییر سایز پایهها میباشد. بطور که پرسنل بتوانند همچون میز کارمندی، ارتفاع میز را متناسب با شرایط خود تغییر دهند.

میز آزمایشگاهی و کارگاهی

میزهایی که در آزمایشگاهها، کارگاهها و مکان‌های طبی مورد استفاده قرار می‌گیرد، با نام میز آزمایشگاهی و کارگاهی نامیده می‌شوند که ارتفاع بلندتری نسبت به سایز میزها دارند. برای میزهای آزمایشگاهی، رنگ آنها اهمیت زیادی دارد که عموما از سفید و یا رنگهای روشن استفاده میشود.

 

اعتماد واطمینان شما سرمایه ما است...

برگشت به صفحه , میز اداری مدرن , میز مدیریت کلاسیک , میز مدیریت مدرن , میز اداری کلاسیک , میز کارمندی مدرن , مبلمان اداری مدرن

ثبت نظر

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

       

میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن

 

 

 اتوبان ساوه - بعد از صبا باطری - شهرک صنعتی کاظم آباد - خیابان صنعت 3 - گلهای 1 - پلاک 2

تلفن :  09016507237

موبایل :  09028077707 - 09125722314 

ایمیل : rayanmiz1990@gmail.com

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد