Loading ...
close

تاثیرمبلمان اداری مدرن برای فضای اداری تجاری

logo
تاثیرمبلمان اداری مدرن برای فضای اداری تجاری

 

 7  نکته برای مبلمان اداری مدرن برای فضای اداری تجاری

مبلمان اداری مدرن وجهه و اعتبار شرکت شما می‌باشد و آنجا همان جایی است که در آن شما و کارکنانتان به صورت روزانه، ماموریت اصلی خود را انجام می‌دهید و نه صرفا مکانی برای ملاقات شما و مشتریان. وقتی می‌خواهید فضای اداری تجاری را با مبلمان اداری مدرن دکور نمایید، هدف شما باید ایجاد یک فضای حرفه‌ای باشد که نه تنها کارآمد است بلکه منعکس کننده شخصیت شما به عنوان یک شرکت می‌باشد. این امر نیازمند اینست که کاری بیش از جابجایی تعدادی رفتن به صفحه , میز اداری مدرن , میز مدیریت کلاسیک , میز مدیریت مدرن , میز اداری کلاسیک , میز کارمندی مدرن , مبلمان اداری مدرن یا انواع میزهای کنفرانسی ام دی اف و روکش وکیوم در طرحهای و اندازه های مختلف و صندلی برای یک فضای خالی را انجام دهیم. هنگامی که شما ایده و فکر خود را برای طراحی بکار انداخته و دنبال تحت تاثیر قرار دادن مردم هستید، می‌توانید خیلی بیشتر از فضای در اختیار خود استفاده کنید. در اینجا ۱۰ نکته برای مبلمان اداری فضای اداری تجاری به شما ارائه می‌شود.

 

1- مبلمان اداری / تاثیر گذاشتن در اولین ملاقات

برداشت اولیه که مشتریان از فضای دفتر کار شما دارند، بر روی برداشتی که از خود شما و کسب و کار شما دارند تاثیر می‌گذارد. ورودی محل باید خوش استقبال و مرتب و تمیز بوده و خوش بو و تر و تازه باشد. اگر محوطه و گیاهانی دارید که در آن اطراف وجود دارد، مطمئن شوید که آنها به خوبی در کناره‌ها قرار داشته و مورد نگهداری هستند؛ مشتریان شما می‌خواهند اعتماد به نفس‌شان حفظ شود و اینکه شما نیازهای آنها را برآورده سازید، از این رو باید رفتار شما طوری باشد که نشان می‌دهد شما در مورد آنها و فضایی که در آن حضور دارند توجه کافی داشته و این امر به اعتماد سازی نزد آنها کمک خواهد کرد.

 

2-مبلمان اداری / نورپردازی

نورپردازی در مبلمان اداری جزء کلیدی در طراحی هر فضا می‌باشد. این می‌تواند باعث ایجاد یا عدم ایجاد یک محیط مناسب گردد. نور طبیعی بیشترین اثر مثبت را در فضا خواهد داشت، بنابراین پنجره‌ها، میزمدیریت، میز کارمندی، میز اداری،میز کنفرانس و میز کارشناسی باید همواره تمیز و باز باشد تا نور به اندازه ممکن وارد شود. اما در فضاهای تاریک سعی کنید با ایجاد نور بسیار، جو راحت و خوبی را ایجاد نمایید بدون اینکه بیش از حد و اغراق شده از نور استفاده شود.

 

3-مبلمان اداری / محل راحت برای نشستن

داشتن صندلی‌های راحت و شیک برای مشتریان در حالی که منتظر شما هستند و یا پشت میز کنفرانس یا میز مدیریت مشغول مذاکره و تجارت با شما هستند از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا از طرفی لازم نیست برای نشان دادن صندلی مناسب به آنها تا آن سوی دفتر راه بروید و از طرف دیگر اگر که مشتریان شما بخاطر صندلی‌ها احساس ناراحتی و پریشانی کنند، باعث خواهد شد تا آنها خلق و خوی نامطلوبی به خود گرفته و مایل به ترک آنجا باشند.

 

4مبلمان اداری / سازماندهی در فضا

طراحی دفتر کار درست و حسابی مستلزم سازمان دهی کارآمد و شایسته ای می‌باشد. علاوه بر کمک به کسب و کار شما، در اجرای بهتر کار مفید بوده و نیز در ارائه کار و محصولتان به مشتریان تاثیر بیشتری می‌گذارد. در نظر داشته باشید که استخدام یک دکوراتور حرفه‌ای برای دریافت بیشترین اثر بخشی از فضای کار به شما توصیه می‌شود.

 

5مبلمان اداری / چینش فضا و مبلمان اداری

ترتیب قرار گرفتن مبلمان اداری طوری باشد که یک فضای زیبا در محل کار و دفتر شما ایجاد شده و حرکت افراد از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر به سرعت و آسانی صورت پذیرد. به هر کارمند حریم خصوصی به شکل هوشمندانه‌ای اختصاص یابد و در صورت لزوم برای تقسیم فضا از پارتیشن استفاده شود.

 

6-مبلمان اداری /  شعار‌ها و برند شرکت خود را علنی نشان دهید

تلفیقی از برند، الگوی معرف نام تجاری شما و هویت شرکت با هم می‌تواند مجموعه ای درخور شان باشد تا خط فکری و روحیه تجاری شرکت و برند شما را نشان دهد. این تلفیق می‌تواند در لوازم، مبلمان، رنگها و سایر تزیین‌های هنری گنجانده شود. ایجاد محیطی که اهداف شما در طرح برندتان را نشان دهد و پیام آن را به مشتریان برساند باعث می‌شود تا به محض ورود از آن آگاه گردند.

 

7مبلمان اداری / تنظیم بودجه دکوراسیون

تنظیم بودجه در مورد آنچه شما برای مبلمان اداری، رنگ، و دکور صرف و هزینه می‌کنید قبل از شروع به خرید باید مشخص شود یک لیست از همه چیز‌هایی که نیاز دارید تهیه کرده و سپس سراغ فروشگاه‌هایی برای پیدا کردن مبلمان اداری مدرن بروید که با بودجه شما هماهنگ است. مبلمان اداری می‌تواند گران باشد، اما در ذهن داشته باشید که همه چیز نیست. تا زمانی که آن را به خوبی و هماهنگ شده اجرا نکنید و نچینید فایده ندارد.

 

اعتماد واطمینان شما سرمایه ما است...

برگشت به صفحه , میز اداری مدرن , میز مدیریت کلاسیک , میز مدیریت مدرن , میز اداری کلاسیک , میز کارمندی مدرن , مبلمان اداری مدرن

 

ثبت نظر

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

       

میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن میزاداری مدرن,میزمدیریت کلاسیک,میزمدیریت مدرن,میزاداری کلاسیک,میزکارمندی مدرن,مبلمان اداری مدرن

 

 

 اتوبان ساوه - بعد از صبا باطری - شهرک صنعتی کاظم آباد - خیابان صنعت 3 - گلهای 1 - پلاک 2

تلفن :  09016507237

موبایل :  09028077707 - 09125722314 

ایمیل : rayanmiz1990@gmail.com

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد